Tworzenie stron www

Strona internetowa to zazwyczaj pierwszy punkt styku Klienta z marką. Pozostań w pamięci swoich odbiorców. Wyróżnij się stylem i treścią. Bądź oryginalny, nie bądź jak wszyscy. Tworzenie stron www to specjalność FIKKU Agencja Kreatywna.

 

Projektujemy firmowe strony i sklepy internetowe, blogi, landing page i wiele innych. 

 

Strony internetowe to podstawa realizowania strategii marketingowych w sieci. Tworzenie stron www rozpoczynamy od poznania Twojej marki, profilu działalności i potrzeb. 

 

Strony internetowe powinny być skuteczne tzn. zorientowane na potrzeby użytkowników, zgodne ze sztuką UI i UX. Tworzenie stron internetowych to nasza specjalność. Wiemy jak wyróżnić Cię pośród konkurencji.

tworzenie stron www
Innowacyjność

Aplikacje webowe dla Startupów

Lubię pracować ze startupami ze względu na to, że każdy projekt stanowi ogromne wyzwanie. Nie ma rzeczy niemożliwych, a na cuda trzeba po prostu trochę dłużej poczekać.

Urzeczywistnimy projekt i stworzymy dokumentację

Makiety, prototypy UI UX

To nie jest tak, że BOOM, pomysł i produkt gotowy. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i przejść przez cały proces we właściwej kolejności. Trudno stworzyć dobry produkt nie posiadając dokumentacji. Co to jest prototyp / makieta i jaką rolę odgrywa UX?

Strony i sklepy internetowe WordPress

Tworzenie stron www odbywa się w technologii CMS WordPress. To najbardziej popularny i niezawodny silnik do tworzenia stron i sklepów internetowych.

 

WordPress to najpopularniejszy na świecie system do zarządzania treścią strony internetowej. Technologia WordPress umożliwi Ci łatwą i intuicyjną dalszą obsługę strony internetowej poprzez panel. W konsekwencji prowadzenie sklepu internetowego, dodawanie do niego produktów, zmiana banerów reklamowych nigdy nie przysporzy Ci problemów.

 

Wykorzystując silnik WordPress tworzymy rozbudowane strony i sklepy internetowe, potężne portale internetowe dla najbardziej wymagających.

strony i sklepy internetowe WordPress

UX strony internetowej

UX strony internetowej to User Experience, czyli doświadczenia użytkownika korzystającego z naszej strony internetowej. Tworzymy strony www zorientowane na potrzeby użytkowników zgodne z UI i UX.

 

O co tak naprawdę chodzi w tym ? UI to projektowanie szaty graficznej / warstwy wizualnej strony www na podstawie pracy UX designera, którego nadrzędnym zadaniem jest zbadanie rynku i zrozumienie potrzeb Klienta.

 

FIKKU Agencja Kreatywna tworzy strony i sklepy internetowe zorientowane na potrzeby użytkowników, przyjazne i intuicyjne.

UX strony internetowej

Optymalizacja SEO stron www

Optymalizacja SEO stron www to must have element każdego użytkownika swojej własnej strony internetowej. Nie każda strona internetowa zyskuje na popularności i tak zwany ruch organiczny. Na sukces Twojej strony www składa się wiele elementów. Oferujemy tworzenie stron internetowych przyjaznych SEO.

 

Co to jest SEO ? Skrót z jęz. ang. Search Engine Optimization, to proces, którego celem jest osiągnięcie przez Twoją stronę internetową jak najlepszej pozycji w organicznych wynikach wyszukiwarki Google.

 

Użytkownicy głównie przeglądają tylko pierwsze strony wyników wyszukiwarki. Optymalizacja SEO stron www to niezbędny element tworzenia strony www.

szybkość ładowania strony internetowej WordPress
szybkość ładowania strony
kod strony internetowej WordPress
poprawność kodu strony
responsywność stron www
responsywność
optymalizacja SEO stron www
treści SEO

Tworzenie stron internetowych

Oferujemy tworzenie stron internetowych w technologii CMS WordPress. Projektujemy responsywne strony internetowe. Nie nakładamy żadnych ograniczeń. Wspólnie ustalamy cele i potrzeby jakie ma realizować Twoja strona internetowa. Projektowanie strony internetowej zostaw nam.

Strona www Firmowa

Zbuduj wizerunek swojej firmy w sieci. Strona internetowa to podstawa marketingu w internecie.

Strona www dla Blogera

Jesteś już blogerem lub planujesz nim zostać ? Stworzymy dla Ciebie wyjątkowego bloga, gdzie przelejesz swoje inspiracje.

Sklep internetowy

Handel przez Internet to przyszłość. Promuj swoje towary w internecie i docieraj do milionów użytkowników. Zwiększ sprzedaż i zysk.

Strona dla Gastronomii

Zamówienia online to świetna opcja dla każdego biznesu gastronomicznego. Bądź niezależny posiadając własną stronę www z modułem zamówień online.

Strona dla Hotelu / serwisu

Stworzymy nowoczesną stronę bookingową, która umożliwi Gościom rezerwację noclegu, a Tobie łatwe zarządzanie. Strona www z zaawansowanym systemem rezerwacji dla hotelu, platform pośredniczących, osób zarządzających najmem krótkoterminowym.

Landing page

Landing page to strona docelowa, która wyświetla się użytkownikom po kliknięciu w Twoją reklamę udostępnioną np. w social media, czy przesłaną newsletterem na email Klienta. Landing page może dotyczyć np. akcji promocyjnej, wyprzedaży, eventów i wiele innych okoliczności.

Co zyskujesz zlecając nam stworzenie strony www ?

Co jeszcze robimy ?

Otrzymaj wycenę już teraz

tworzenie stron www

Przykładowe strony www