Młodzi

Głodni

Kreatywni

Ciężka Praca

Powiem Ci prawdę. Niektórzy nazywają siebie specjalistami, lecz w rzeczywistości niestety nimi nie są. Bycie specjalistą to lata ciężkiej pracy, wyrzeczeń i determinacji.
Poznaj założycieli FIKKU
Maciej Kuran - Janowski
CEO FIKKU

Budujemy strony i aplikacje internetowe dla Klientów z całego świata.

Kierując się potrzebami naszych Klientów, regularnie inwestujemy w rozwój. Wiemy, jak duże potrafią być oczekiwania i właśnie ten element jest dla zespołu FIKKU największym bodźcem i motywatorem do ciągłego rozwoju.

Mamy świadomość, jak bardzo wymagająca jest ta branża i jak wszystko dynamicznie się zmienia. Nie stoimy w miejscu i podążamy wraz ze zmianami.

Maciej Kuran – Janowski to założyciel marki FIKKU. Wiele lat temu zaczynał jako grafik freelancer tworząc oryginalne grafiki użytkowe. Swój warsztat zainicjował jednak tworząc grafiki artystyczne, pracując z tuszami i cienkopisami. Rysował na paryskim bruku uwieczniając na zawsze sceny uliczne. Przez kilka lat rozwijał swoje artystyczne rzemiosło włączając w to web development – programowanie. Dzisiaj pracuje jako content creator, web developer, a projektowanie stron internetowych to jego pasja.

Każde powierzone nam zlecenie traktujemy jako nowe doświadczenie. Nie działamy mechanicznie i według schematu. To jest właśnie przepis na nasz sukces. Oferujemy przyjazny i profesjonalny charakter współpracy, doradztwo, profesjonalną wycenę i kompleksowość naszych usług.

Zaczynajmy !

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.