Młodzi

Głodni

Kreatywni

Ciężka Praca

Chcemy z Tobą pracować. Podziękowania ze strony Klientów są naszym budulcem. Wiemy, że rozwój projektu to miesiące ciężkiej pracy. Jesteśmy z Tobą od początku do końca.
FIKKU Agencja Kreatywna
Ewa Kuran-Janowska

Budujemy strony i aplikacje internetowe dla Klientów z całego świata.

Kierując się potrzebami naszych Klientów, regularnie inwestujemy w rozwój. Wiemy, jak duże potrafią być oczekiwania i właśnie ten element jest dla zespołu FIKKU największym bodźcem i motywatorem do ciągłego rozwoju.

Mamy świadomość, jak bardzo wymagająca jest ta branża i jak wszystko dynamicznie się zmienia. Nie stoimy w miejscu i podążamy wraz ze zmianami. Zrzeszamy specjalistów z różnych obszarów.

Maciej Kuran – Janowski to założyciel marki FIKKU. Wiele lat temu zaczynał jako grafik freelancer tworząc oryginalne grafiki użytkowe. Swój warsztat zainicjował jednak tworząc grafiki artystyczne, pracując z tuszami i cienkopisami. Rysował na paryskim bruku uwieczniając na zawsze sceny uliczne.  Dzisiaj pracuje jako web designer, a projektowanie interfejsu użytkownika to jego pasja.

Każde powierzone nam zlecenie traktujemy jako nowe doświadczenie. Nie działamy mechanicznie i według schematu. Oferujemy przyjazny i profesjonalny charakter współpracy, doradztwo, profesjonalną wycenę i kompleksowość naszych usług.

Zaczynajmy !

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.