" Powiem Ci prawdę. Niektórzy nazywają siebie specjalistami, lecz w rzeczywistości niestety nimi nie są. Bycie specjalistą to lata ciężkiej pracy, wyrzeczeń i determinacji. "
Poznaj założycieli FIKKU
Maciej Kuran - Janowski
Założyciel FIKKU

FIKKU

FIKKU Agencja Kreatywna Toruń tworzy nowoczesne strony internetowe i aplikacje, zajmuje się content marketing i copywriting

Legitymujemy się jako polska marka. Założeniem funkcjonowania marki FIKKU Agencja Kreatywna jest tworzenie środowiska, w którym cenimy przyjazną i profesjonalną relację zarówno wewnątrz zespołu, jak i również w kontekście współpracy z naszymi Klientami. Naszym nadrzędnym celem strategicznym jest budowanie grupy lojalnościowej Klientów.

FIKKU Agencja Kreatywna

O nas

Kierując się potrzebami naszych Klientów, regularnie inwestujemy w rozwój. Wiemy, jak różne potrafią być oczekiwania i właśnie ten element jest dla zespołu FIKKU największym bodźcem i motywatorem do ciągłego rozwoju i dążenia do perfekcji.

 

Ponadto mamy świadomość, jak bardzo wymagająca jest ta branża i jak wszystko dynamicznie się zmienia. Nie stoimy w miejscu i podążamy wraz ze zmianami.

Maciej Kuran – Janowski to założyciel marki FIKKU. Wiele lat temu zaczynał jako grafik freelancer tworząc oryginalne grafiki użytkowe. Swój warsztat zainicjował jednak tworząc grafiki artystyczne, pracując z tuszami i cienkopisami. Rysował na paryskim bruku uwieczniając na zawsze sceny uliczne. Przez kilka lat rozwijał swoje artystyczne rzemiosło włączając w to web development – programowanie. Dzisiaj pracuje jako content creator, web developer, a projektowanie stron internetowych to jego pasja.

Każde powierzone nam zlecenie traktujemy jako nowe doświadczenie. Nie działamy mechanicznie i według schematu. To jest właśnie przepis na sukces FIKKU, Toruń. Dane słowo przedkładamy ponad wszystko. Oferujemy przyjazny i profesjonalny charakter współpracy, doradztwo, profesjonalną wycenę i kompleksowość naszych usług.

Zaufaj FIKKU Toruń.

Maciej
Kuran - Janowski

Założyciel FIKKU

Wizjoner, marzyciel, ale twardo stąpający po ziemi. Poza zwierzchnictwem nad marką FIKKU zajmuje się zawodowo pisaniem tekstów i projektowaniem stron internetowych.

Poznaj założycieli FIKKU

Ewa
Kuran - Janowska

Założyciel FIKKU

Emocjonalna postać o wielkim sercu. Piszę teksty, projektuje graficznie i zarządza działaniami marki FIKKU.

poznaj założycieli FIKKU