FIKKU w nowej odsłonie

Udostępnij ten post

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Ktoś kiedyś powiedział, że zmiany to nierozerwalny element naszego życia. Tak również jest w przypadku działalności FIKKU Agencja Kreatywna. Prezentujemy poniżej listę zmian, które wcieliliśmy w ostatnim czasie w życie pod hasłem FIKKU w nowej odsłonie. Wszelkie zmiany zostały wprowadzone z myślą o potrzebach naszych Klientów.

 

 

Zmiany w FIKKU

 

  • Nowy design strony internetowej FIKKU

Wprowadzone zmiany dotykają identyfikacji graficznej. Strona internetowa została wzbogacona o nową kolorystykę (antracyt, fiolet, haber, bordo). Zmieniliśmy wygląd menu (nawigacja), układ strony, rozbudowaliśmy treści, wprowadziliśmy elementy interaktywne / dynamiczne JavaScript. Wszelkie działania odbyły się zgodnie z dokonaną analizą UXUser Experience. Dbamy o jakość i komfort Użytkowników strony internetowej. Planujemy trwale rozwijać naszą stronę www.

 

Nowy design strony internetowej FIKKU

 

 

  • Pisanie prac naukowych

FIKKU w nowej odsłonie oferuję pisanie prac naukowych. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę naukową, a naszą ofertę kierujemy do szerokiej grupy odbiorców – uczniów, studentów, instytucji i firm. Oferujemy pisanie prac naukowych ze wszystkich dziedzin: nauk humanistycznych, nauk ścisłych i przyrodniczych, nauk inżynieryjnych i technicznych, nauk medycznych i rolnych. Napiszemy dla Ciebie złożoną pracę naukową, przeprowadzimy i opracujemy badania, napiszemy konspekt, plan pracy i wiele więcej. Sprawdź ofertę.

 

Pisanie prac naukowych

 

 

  • Pisanie i tworzenie eBooków

Już dzisiaj możesz zbudować swój dochód pasywny sprzedając eBooki w sieci. Zacznij zarabiać pieniądze na eBookach. Oferujemy pisanie i tworzenie eBooków na zamówienie dla naszych Klientów. Piszemy eBooki, które się sprzedają. Ciekawe i merytoryczne treści dla czytelników. Nie masz pomysłu na temat ? Skontaktuj się z nami, znajdziemy wspólnie niszę i opowiemy ludziom historię, której jeszcze nie czytali. Sprawdź ofertę już teraz.

 

pisanie i tworzenie eBooków

 

 

  • Prowadzimy Bloga dla Ciebie

Chcemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, dlatego prowadzimy Bloga dla Ciebie. Regularnie planujemy publikować merytoryczne i ciekawe artykuły z dziedziny marketingu, stron internetowych, czy nowinek technologicznych. Moc wiedzy od zespołu FIKKU. Sprawdź nasz BLOG. 

 

FIKKU Prowadzimy Bloga dla Ciebie

 

 

Rozwijamy i kształcimy się dla Ciebie. Chcemy, aby nasze usługi były świadczone na jak najwyższym poziomie. Rozwój to proces, który nigdy nie powinien się kończyć. Budujemy teraźniejszość, tworzymy przyszłość – FIKKU Agencja Kreatywna Toruń

Dołącz do newslettera

Dostarczymy Ci ciekawe i merytoryczne treści

Odkryj więcej treści

znaczenie javascript
Strony Internetowe

Znaczenie JavaScript

Pierwsza strona internetowa została uruchomiona w 1990 roku będąc efektem projektu o nazwie The Project. Jak w skrócie prezentuję się

Stawiasz na rozwój ?

Skorzystaj z naszych usług i rozwijaj się dzięki współpracy z FIKKU Agencja Kreatywna.

FIKKU Agencja Kreatywna