Content Marketing i Copywriting

Zajmujemy się Content Marketing i Copywriting. Merytoryczne teksty SEO są kluczowe z perspektywy pozycjonowania organicznego strony www. Oferujemy pisanie tekstów na strony internetowe.

 

Nasze oczy przyzwyczajone są do wspaniałych zdjęć i grafik, lecz ostatecznie interesuje nas zawsze treść, czyli to co summa summarum jest najważniejsze. Najwyższej jakości, zabójcze słowa kluczowe, merytoryczne teksty SEO na zamówienie. Robimy najlepszy content marketing i copywriting – FIKKU Agencja Kreatywna.

content marketing i copywriting
teksty SEO na zamówienie

Teksty SEO na zamówienie

Piszemy teksty SEO na zamówienie. Co to znaczy pisać teksty SEO ? Skrót z jęz. ang. Search Engine Optimization, to proces, którego celem jest osiągnięcie przez Twoją stronę internetową jak najlepszej pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania wśród najbardziej popularnych globalnie wyszukiwarek typu Google.

 

Dobrej jakości teksty pomagają w prowadzeniu działań SEO, zwiększają sprzedaż sklepów internetowych i firm usługowych, ale przede wszystkim przekonują klientów do marek, które jeszcze niedawno nie istniały w świadomości Klientów.

teksty SEO zabójcze słowa kluczowe

Teksty SEO - zabójcze słowa kluczowe

Optymalizacja treści pod SEO to nader istotne zagadnienie w kontekście pozycjonowania Twojej strony internetowej.

 

Według przeprowadzonej wcześniej analizy, dobieramy zabójcze słowa kluczowe, a nasze teksty SEO są w rezultacie bezkonkurencyjne. Sztuką jest napisać ciekawy merytorycznie tekst, zachowując wszelkie standardy tekstu SEO. 

znaczenie content marketing i copywriting

Znaczenie Content marketing i Copywriting

Jakie jest znaczenie Content marketing i Copywriting ? W skład content marketing wchodzi pisanie tekstów na strony internetowe, artykułów na bloga, newslettery, czy opisy kolekcji i poszczególnych produktów. Dobry content marketing to nie tylko ciekawa treść, ale przede wszystkim dobór odpowiednich słów tzw. słów kluczowych. Dobry content writer konstruuje teksty SEO w taki sposób, aby zawrzeć właściwą ilość słów kluczowych nie powodując utraty jakości samej treści.

 

Copywriting to nic innego jak treści reklamowe, a innymi słowy tworzenie pojedynczych komunikatów, które mają sprzedać daną usługę, czy produkt. Jest to proces tworzenia treści przyjaznych, persfazyjnych i skutecznych. Nasi copywriterzy tworzą kreatywne i ciekawe treści reklam na strony internetowe.

Content Marketing i Copywriting w skrócie

Content marketing to budowanie wizerunku marki poprzez teksty przyjazne SEO, które mają wpływ na pozycjonowanie Twojej strony internetowej. Content marketing nie polega bezpośrednio na zwiększaniu sprzedaży. Zwiększenie sprzedaży to cel pośredni.

Copywriting to profesjonalne treści reklamowe, komunikaty reklamowe tworzone na podstawie gruntownej znajomości specyfiki produktu / usługi, potrzeb Klientów. Bezpośrednim celem jest zwiększenie sprzedaży.

Bez Content Marketing nie ma Copywriting

Ktoś kiedyś powiedział, że są trzy rodzaje prawdy. W tym przypadku prawda jest tylko jedna. Bez content marketing nie ma copywriting. To są terminy wzajemnie się uzupełniające. To jest wszystko gra słów. Pisanie treści na strony internetowe dostosujemy do Twoich potrzeb, a przede wszystkim potrzeb Twojego biznesu.

Teksty SEO na zamówienie

Codziennie docierają do Ciebie setki różnych treści, lecz tylko niektóre Ciebie zainteresują. Często nie chodzi o samą treść, lecz sposób, w jaki zostaje ona przedstawiona. Optymalizacja treści jest bardzo istotna z perspektywy pozycjonowania Twojej strony internetowej, jak i również atrakcyjności oferty Twojej marki. Zaufaj nam. Napiszemy przyjazne teksty SEO na zamówienie na Twoją stronę www.

Strona www Firmowa

Piszemy atrakcyjne i dobrze pozycjonowane treści na strony internetowe. Zadbaj o content na własnej stronie internetowej.

Teksty na bloga

Teksty na blog albo na stronę firmową www z modułem blog. Wpisy blogowe na stronie www budują pozycjonowanie strony, jak i rzetelność w oczach użytkowników.

Treści sponsorowane

Lokowanie produktu, usług, współpracy, partnerstwa, promocja eventów i wiele innych.

Opisy produktów i kolekcji

Zadbaj o dobre treści sprzedażowe i dostarcz Klientom nie tylko niezbędne, ale przede wszystkim ciekawe informacje w kreatywny sposób.

Zadbaj o treści SEO

Niestety wielu właścicieli portali internetowych ignoruje tak ważny element jak treści. Bezwzględnie zadbaj o treści SEO na swojej stronie www. Jeżeli dotychczas zignorowałeś ten element, nie przejmuj się, nigdy nie jest za późno, aby zwiększyć wartość i widoczność swojej witryny. Jesteś gotowy ? Skontaktuj się z FIKKU Agencja Kreatywna. Oferujemy bezpłatną wycenę i konsultację. Nie zawodzimy i jesteśmy zawsze tam, gdzie nas potrzebujesz.